Udalosť Apple iPhone XS a XR 2018

Udalosť Apple iPhone XS a XR 2018

Udalosť Apple iPhone XS a XR 2018

Vitajte v divadle Steve Jobs Theatre. Dnes vám povieme o dvoch z našich najosobnejších produktov. Začnime s Apple Watch. Apple Watch Series 4, všetko o ňom bolo prepracované a prepracované. Všetko to začína úžasným novým displejom. Obrazovky sme posúvali až k okrajom a zakrivili sme rohový roh tak, aby dokonale zodpovedal tvaru hodiniek. Obrazovky sú výrazne väčšie. V skutočnosti sú o 30 percent väčšie. Urobili sme to s minimálnymi zmenami veľkosti prípadu. Séria 4 je tenšia, takže v skutočnosti je celkový objem menší ako v sérii 3. V Mapách a Fotografie a Kalendári uvidíte viac. Vytvorili sme nové komplikácie. Vyzerajú krásne a ukazujú ešte viac informácií a detailov. my ‘ Tiež som navrhol úplne nový ciferník s až ôsmimi komplikáciami, ktoré ich skutočne oživia. Do svojho ciferníku môžete pridať svojich blízkych a jednoducho sa s nimi spojiť klepnutím. Alebo ak cestujete, môžete si prispôsobiť ciferník tak, aby sledoval rôzne časové pásma. Alebo možno budete chcieť vytvoriť dokonalé zdravotné a fitnes hodinky.

intro

Digitálna koruna bola kompletne prepracovaná a teraz obsahuje hmatovú spätnú väzbu, ktorá vám dáva lepšiu reakciu a mechanický pocit. Ide o vynikajúce aplikácie, ako sú podcasty a kalendár, kde môžete každú položku prepínať. Rečník bol tiež úplne prepracovaný. Je to o 50 percent hlasnejšie, čo je skvelé pre telefonické hovory a vysielačky alebo požiadavky Siri. Posunuli sme mikrofón na sérii 4 na opačnú stranu, čo najďalej od reproduktora, aby sme znížili ozvenu a telefonické hovory boli jasnejšie. Zadná strana série 4 je úplne prekrásna. Je vyrobený výlučne z krištáľového skla a zafíru. Rádiové vlny teraz môžu prechádzať spredu aj zozadu, čo vedie k zlepšenému bunkovému príjmu. Mozog série 4 je náš silikón v balení štvrtej generácie alebo SiP. Hovoríme tomu S4.

fotoaparát

Séria 4 má akcelerometer a gyroskop novej generácie s dvojnásobným dynamickým rozsahom, ktorý meria až 32 g-sily a dokáže vzorkovať pohybové údaje osemkrát rýchlejšie. Apple Watch Series 4 dokáže zistiť pád pomocou nového akcelerometra a gyroskopu. Watch analyzuje rizikovú trajektóriu a zrýchlenie nárazu a určí, kedy dôjde k pádu. Po zistení pádu vydá séria 4 výstrahu. Z tohto upozornenia môžete vytočiť tiesňové volanie. V tomto priestore sme chceli urobiť viac, a preto oznamujeme nové funkcie srdca. Najprv upozornenie, ak sa zdá, že váš srdcový rytmus je príliš nízky. Druhá vlastnosť súvisí so srdcovým rytmom. Aplikácia Apple Watch teraz môže na pozadí sledovať váš srdcový rytmus a upozorní vás, ak zistí nepravidelný rytmus, ktorý sa javí ako predsieňová fibrilácia. Tretia funkcia je umožnená novým senzorom elektrického srdca na sérii 4. Pridali sme elektródy do chrbta zafírového kryštálu a digitálnej korunky, čo vám umožní vziať elektrokardiogram. So všetkými týmito vlastnosťami v štíhlejšom dizajne sa pravdepodobne zaujímate o výdrž batérie. Som rád, že vám môžem povedať, že táto séria 4 má rovnakú, 18-hodinovú, celodennú výdrž na batérie, akú majú naši zákazníci.

Vlastnosti

Séria 4 bude k dispozícii v troch hliníkových povrchových úpravách, striebro, zlato a medzera šedá. Nerezová kolekcia je úplne krásna, s lešteným a čiernym priestorom. Všetky farby a štýly kapiel vyhovujú akejkoľvek generácii Apple Watch. Apple Watch Series 4with GPS začína na 399 dolárov. Séria 4 s celulárnou produkciou začína na 499 USD. Udržiavame sériu 3 v rade za dostupnejšie ceny, počínajúc iba 279 $. Sériu 4 si môžete objednať od piatku a bude k dispozícii nasledujúci piatok 21. septembra. Séria 3 za novú cenu je k dispozícii hneď po prehliadke. A WatchOS 5 bude k dispozícii 17. septembra. Teraz hovorme o iPhone. (potlesk) Toto je iPhone Xs. Je to najpokročilejší iPhone, aký sme kedy vytvorili. Je vyrobený z chirurgicky upravenej nehrdzavejúcej ocele. Na prednej strane a na skle má nádherný nový zlatý povrch. je to Je pokrytý na prednej a zadnej časti novým zložením skla, ktoré je najodolnejším sklom vôbec v telefóne. iPhone Xs je dodávaný v troch prevedeniach, zlato, striebro a medzera šedá. Teraz sú chránené pred prachom a tekutinami na ešte vyššiu úroveň. Obrazovka IP68, obrazovka na telefónoch iPhone Xs, je super sietnica. To najlepšie, čo sme doteraz urobili. Je to OLED displej s uhlopriečkou 5,8 palca, má 2,7 milióna pixelov, 458 pixelov na palec, čo je najvyššia kvalita zobrazenia na zariadeniach iOS. No, iPhone Xs má nielen jeden, ale dve veľkosti displeja. 5,8 palca a nový 6,5 palcový displej super sietnice. obrazovka na telefónoch iPhone X je super sietnica. To najlepšie, čo sme doteraz urobili. Je to OLED displej s uhlopriečkou 5,8 palca, má 2,7 milióna pixelov, 458 pixelov na palec, čo je najvyššia kvalita zobrazenia na zariadeniach iOS. No, iPhone Xs má nielen jeden, ale dve veľkosti displeja. 5,8 palca a nový 6,5 palcový displej super sietnice. obrazovka na telefónoch iPhone X je super sietnica. To najlepšie, čo sme doteraz urobili. Je to OLED displej s uhlopriečkou 5,8 palca, má 2,7 milióna pixelov, 458 pixelov na palec, čo je najvyššia kvalita zobrazenia na zariadeniach iOS. No, iPhone Xs má nielen jeden, ale dve veľkosti displeja. 5,8 palca a nový 6,5 palcový displej super sietnice.

pixels

Je to tiež OLED displej. 3,3 milióna pixelov, opäť 458 pixelov na palec. Môžete vidieť, že ide o telefón rovnakej veľkosti s oveľa väčším displejom. Hovoríme tomu iPhone Xs Max. Tím usilovne pracoval na tom, aby bola každá generácia čipu série A lepšia ako kedykoľvek predtým v smartfóne, a tento rok nie je výnimkou. To, čo tím urobil, je skutočne prielom. Volá sa to A12 Bionic a A12 Bionic je prvý sedem nanometrový čip v priemysle. Je to šesťjadrový procesor navrhnutý spoločnosťou Apple. Toto je fúzny systém. Má dve vysoko výkonné jadrá, štyri vysoko účinné jadrá. Budú vás fúkané fotografie, ktoré môžete nasnímať pomocou fotoaparátu iPhone Xs. Má 12-megapixlový fotoaparát, 12-megapixlový fotoaparát a ešte vylepšený blesk True Tone. Na prednej strane máte skutočný hĺbkový kamerový systém. To je tiež nový senzor, sedem megapixelov, ktoré sú dvakrát rýchlejšie. Všetci používatelia smartfónov stále viac požadujú vyšší výkon, väčšie obrazovky, ale aj dlhšiu výdrž batérie. iPhone Xs vás za deň dostane až o 30 minút dlhšie ako iPhone X, čo je skutočne skvelé. iPhone Xs Max má najväčšiu batériu, akú sme kedy do iPhone zaradili, a môže vás dostať až o hodinu a viac dlhšie za deň. Jedna vec, o ktorú sme žiadali, je schopnosť duálnej SIM karty. Aby sme to dosiahli v zariadeniach iPhone Xs a Xs Max, postavili sme technológiu s názvom DSDS alebo Dual SIM Dual Standby. Pomocou tejto neuveriteľnej technológie chceme osloviť čo najviac zákazníkov. Preto sme veľmi radi, že vám môžeme ukázať ešte jeden iPhone. Je to neuveriteľné. Sme veľmi radi, že vám môžeme predstaviť zariadenie iPhone Xr. Vyrába sa z hliníka radu 7000aerospace. Má odolnejšie sklo. Je to úplne ohromujúce.

farby

Dodáva sa v neuveriteľných nových prevedeniach. Biela, čierna, modrá, koralová, žltá, každá krásne navrhnutá s týmto hliníkovým povrchom. K dispozícii je dokonca aj neuveriteľný produkt červený, a je to krásne. Všetky tieto látky sú chránené pred prachom a kvapalinami podľa IP67. Toto zobrazenie vás však skutočne zasiahne. Je to LCD displej, ktorý sa nazýva Liquid Retina display. Je to 1,4 milióna pixelov a má 326 pixelov na palec, takže skutočná kvalita obrazu na sietnici. Teraz prinesieme ikonu itiPhone 8 Plus vedľa nej, pretože je to naozaj zaujímavé. Je to väčší displej ako iPhone 8 Plus v menšom prevedení. Podporuje zobudenie klepnutím. Má vrstvu citlivú na 120 Hertztouchov, takže sa rýchlo posúva. Nemá 3D dotyk, ale tu znova prišiel tím s niečím skutočne inteligentným. Má novú funkciu, ktorú nazývame hmatový dotyk. Aby ste sa dostali na obrazovku Domov, stačí na ňu stlačiť, budete cítiť hmatový kohútik a dostanete sa priamo k fotoaparátu. Má funkciu Face ID a existuje skutočný hĺbkový kamerový systém, rovnaká hĺbka kamery v telefónoch iPhone Xs a Xs Max. Je to infračervená kamera, povodňový iluminátor, snímač priblíženia, snímač okolitého svetla, bodový projektor, predná kamera, reproduktor, mikrofón. Vo vnútri zariadenia iPhone Xr nie je nič najlepšie, ako čip, ktorý vyrábame, úplne nový sedemanometer A12 Bionic chip. Toto je elektráreň a má tiež vynikajúci systém newcamera. Je to 12-megapixlový širokouhlý fotoaparát, presne rovnaký širokouhlý fotoaparát v Xs a Xs Max, takže je to naša nová generácia. Senzor, ktorý je väčší s väčšími pixelmi, optickou stabilizáciou obrazu, rýchlou clonou f1,8, objektívom navrhnutým spoločnosťou Apple a novým vylepšeným bleskom True Tone. Fotografuje krásne fotografie, ako je táto. Pravdepodobne ste si však o tejto fotografii všimli. Je to fotografia v portrétovom režime s krásnym rozostrením pozadia, získaná z jedného kamerového systému.

koncovka

To je pozoruhodné. Čo tím dokáže pomocou môjho hardvéru a softvéru urobiť, aby vytvoril mapu segmentácie hĺbky pomocou zaostreného softvéru pixelov a neuronetov, aby sme mohli vytvárať fotografie v portrétnom režime v úplne novom telefóne iPhone Xr. A čo životnosť batérie? No, tu príbeh prestáva byť skvelý. Porovnajme to s telefónom iPhone 8 Plus. Toľkým zákazníkom sa to veľmi páči. IPhone Xr vám dá až hodinu a pol viac ako váš iPhone 8 Plus. Máte iPhone Xs, Xs Max a Xr, tri nové modely iPhone. Zariadenie iPhone Xr sa dodáva v šiestich prevedeniach av troch veľkostiach. 64 gigabajtov, 128 gigabajtov a 256 gigabajtov úložného priestoru, ktoré začínajú na 749 $. (potlesk) To je menej nákladné ako pri iPhone 8 Plus. Môžete si ju objednať spravidla za mesiac, 19. októbra, a to “ Začnem loď o týždeň neskôr ako 26. októbra. Telefóny iPhone X prídu bez konfigurácií, 64 koncertov, 256 koncertov a novú úložnú kapacitu 512 gigabajtov. Začína sa na 999 dolárov. IPhone Xs Max, samethree konfigurácie s väčšou obrazovkou, väčšou batériou, bude to už iba o 100 dolárov, počnúc od 1099 dolárov. Takže iPhone Xs, Xs Max, môžete spustiť predobjednávku v piatok 14. septembra a bude odoslaná o týždeň neskôr, 21. septembra. Začne sa zasielať na týchto trhoch. O týždeň neskôr začne dodávka na všetky tieto miesta. Chcel by som sa všetkým poďakovať za to, že sa k nám dnes ráno pripojili, vrátane tých, ktorí nás sledujú online. Obzvlášť by som chcel poďakovať všetkým ľuďom v spoločnosti Apple, ktorí tento magický deň umožnili, ďakujem. a túto novú úložnú kapacitu 512 gigabajtov. Začína sa na 999 dolárov. IPhone Xs Max, samethree konfigurácie s väčšou obrazovkou, väčšou batériou, bude to už iba o 100 dolárov, počnúc od 1099 dolárov. Takže iPhone Xs, Xs Max, môžete spustiť predobjednávku v piatok 14. septembra a bude odoslaná o týždeň neskôr, 21. septembra. Začne sa zasielať na týchto trhoch. O týždeň neskôr začne dodávka na všetky tieto miesta. Chcel by som sa všetkým poďakovať za to, že sa k nám dnes ráno pripojili, vrátane tých, ktorí nás sledujú online. Obzvlášť by som chcel poďakovať všetkým ľuďom v spoločnosti Apple, ktorí tento magický deň umožnili, ďakujem. a túto novú úložnú kapacitu 512 gigabajtov. Začína sa na 999 dolárov. IPhone Xs Max, samethree konfigurácie s väčšou obrazovkou, väčšou batériou, bude to už iba o 100 dolárov, počnúc od 1099 dolárov. Takže iPhone Xs, Xs Max, môžete spustiť predobjednávku v piatok 14. septembra a bude odoslaná o týždeň neskôr, 21. septembra. Začne sa zasielať na týchto trhoch. O týždeň neskôr začne dodávka na všetky tieto miesta. Chcel by som sa všetkým poďakovať za to, že sa k nám dnes ráno pripojili, vrátane tých, ktorí nás sledujú online. Obzvlášť by som chcel poďakovať všetkým ľuďom v spoločnosti Apple, ktorí tento magický deň umožnili, ďakujem. predobjednávku môžete spustiť v piatok 14. septembra a bude odoslaná o týždeň neskôr, 21. septembra. Začne sa zasielať na týchto trhoch. O týždeň neskôr začne dodávka na všetky tieto miesta. Chcel by som sa všetkým poďakovať za to, že sa k nám dnes ráno pripojili, vrátane tých, ktorí nás sledujú online. Obzvlášť by som chcel poďakovať všetkým ľuďom v spoločnosti Apple, ktorí tento magický deň umožnili, ďakujem. predobjednávku môžete spustiť v piatok 14. septembra a bude odoslaná o týždeň neskôr, 21. septembra. Začne sa zasielať na týchto trhoch. O týždeň neskôr začne dodávka na všetky tieto miesta. Chcel by som sa všetkým poďakovať za to, že sa k nám dnes ráno pripojili, vrátane tých, ktorí nás sledujú online. Obzvlášť by som chcel poďakovať všetkým ľuďom v spoločnosti Apple, ktorí tento magický deň umožnili, ďakujem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *