Foldable phones at MWC 2019: just the beginning Skladacie telefóny na MWC 2019: iba začiatok

Foldable phones at MWC 2019: just the beginning	 Skladacie telefóny na MWC 2019: iba začiatok

Skladacie telefóny na MWC 2019: iba začiatok

Kedysi dávno, telefóny nemajú vôbec žiadne obrazovky. – Ahoj, pani Jasperová? – Potom dostali čierne a biele obrazovky, farebné obrazovky, sklenené obrazovky, zakrivené obrazovky, bezrámové obrazovky a teraz majú sklopné obrazovky. (pozitívna elektronická hudba) Môžem vám dať rýchly prehľad skladacích skladieb, pretože v skutočnosti sú zatiaľ len tri. Bol tu Royole FlexPai, ktorý bol nepochybne zlý. Bol tu Samsung GalaxyFold, čo sú väčšinou otázky, preto ho nazveme otázne dobrým. A potom tu bol Huawei Mate X, veľký debutantný herecký mobilný svetový kongres, ktorý má skutočne veľký potenciál. Vec so skladacími priestormi je taká, že sú kategóriou smartphonethat, ktorá sa musí definovať. Musí definovať svoju cenu a svoj trh. Musí definovať, či má byť zložený jeden alebo dokonca dvakrát.

Cena a recenzia

Musí sa rozhodnúť, či má byť obrazovka umiestnená zvnútra alebo zvonka. Skúsil som teda začať s RoyoleFlexPai pred CES pred mesiacom a bola to katastrofa. Momentálne to hľadám a je to hore nohami, neviem prečo je to hore nohami. S technológiou som zvyčajne dobrý. Cítim sa ako môj starý otec. Z hľadiska konštrukcie to bolo skutočne odolné a robustné. Ale moderná technológia, a preto hovorím o smartphonoch, musí byť úhľadná a musí byť elegantná a musí byť viac menej dokonalá. Je ťažké ich vyrobiť, a myslím si, že Royole FlexPaidemonstrumentuje túto ťažkosť. Musím povedať, že som prišiel do Barcelony na MWC, nie veriaci v skladacie priestory. Pri pohľade na FlexPai a pri pohľade na Samsung jednoducho vyzerajú ako vzdialená technológia. Vyzerajú tiež ako kompromis kompromisu. S telefónom Samsung GalaxyFold získate v podstate dva telefóny. Dobre, poďme na to priamo. Získate 12 GB RAM, dostanete šesť kamier, takže získate špecifikácie dvoch telefónov. Získate tiež dva hrúbky telefónov a cenu dvojitých telefónov za cenu 2 000 dolárov.

Vyzerajte a uhol

A myslím si, že veľkým dôvodom, prečo Samsung nevykazuje zo všetkých uhlov GalaxyFold, je to, že pri zložení máte medzeru a myslím si, že to bude dosť významné. To je problém so zobrazením displeja na vnútornej strane skladacieho priestoru, okolo závesu potrebujete väčší polomer. Keď umiestnite obrazovku na vonkajšiu stranu, tento polomer je v skutočnosti zachytený samotným zariadením, a to je to, ako Huawei dosahuje bez medzier telefón s telefónom Mate X. Musel som zvládnuť Huawei Mate X pre seba. Videl som to zblízka a osobne, musím sa ho dotknúť a cítiť ho, a jediný problém, ktorý mám s tým, je záves, ktorému sa teraz chystám odpustiť, pretože to nebude prepustené až do júna, a predstavujem si Huawei to willoptimize a viete, aby bolo trochu plynulejšie. Všetko ostatné o Mate X je také pozitívne a iné. Akonáhle ho otvoríte a rozložíte, získate hrúbku 5,4 mm. Neexistuje žiadny pravý smartphone, ktorý má hrúbku 5,4 mm. Mate X má tiež túto časť extra úchop / uchopenie, a to je skvelé, pretože do nich môžete integrovať kamery. Máte hrúbku, aby ste mali dobré kamery na rozdiel od mizerných fotoaparátov. A súčasne máte OPPO, čo je zariadenie, ktoré vyzerá ako partia ako Mate X.

Extra funkcie

A Xiaomi, ktorá je ozdobená dvoma záhybmi. A to, čo mi hovorí, je, že každý, kto by mohol a potenciálne mohol vyrobiť jedno z týchto zariadení, je plne investovaný do toho, aby ich realizoval. (futuristická hudba) Teraz si povedzme o ďalších výzvach, ktoré so sebou prináša skladanie. Jednou z nich je chrbtica uprostred, v podstate bit, ktorý sa skladá. Každé zariadenie, ktoré som si prezrel zblízka, a osobné, má v strede trochu hrebeň, trochu hrbolku. Podľa mojich skúseností s Mate X som sa opäť cítil, akoby bol ďaleko pred všetkým ostatným. Nedokázal som cítiť veľa alebo akýkoľvek hrebeň v strede, kde sa vlastne deje. A ako používateľ, ktorý stojí na obrazovke, som na obrazovke nemohol vidieť žiadne prekážky. Môžete to vylepšiť ešte viac? Dokážete to urobiť dokonale rovným? Určite na tom všetci pracujú, ale to je veľká výzva. Ďalšia vec, ktorú treba vziať do úvahy, všetky tieto displeje sú plastové. Telefóny mali v minulosti aj plastové displeje, môžeme s nimi žiť. Pomocou plastových dotykových obrazoviek to pre mňa nebol problém, ani s FlexPaior s Mate X, takže kredit pre tieto spoločnosti za to, že získali základy, technické základy, sa vykonali správne. Ale tie veci sú také, v ktorých sú hardvérové ​​spoločnosti dobré. Nebol to pre mňa problém, ani s FlexPaior s Mate X, takže úver týmto spoločnostiam za to, že získali základy, technické základy, urobil správne. Ale tie veci sú také, v ktorých sú hardvérové ​​spoločnosti dobré. Nebol to pre mňa problém, ani s FlexPaior s Mate X, takže úver týmto spoločnostiam za to, že získali základy, technické základy, urobil správne. Ale tie veci sú také, v ktorých sú hardvérové ​​spoločnosti dobré.

o

Ukázala nám spoločnosť Huawei skvelý softvér? Má spoločnosť Samsung? Mali TCO alebo Royole tieto spoločnosti? Odpoveď znie nie. A najväčšou výzvou skladacích skladieb je to, ako sa správať správne. Ako robíte súčasne úlohy viacerých aplikácií? Viete, spoločnosť Samsung to ukázala, spoločnosť Huawei ukázala svoje multi-tasking pre aplikáciu side-by-sidemulti-app, ale ja som to neskúšala pre seba, a to je skutočne neúplná časť tohto príbehu. A bude to tiež o formálnom faktore. Stále sa musíme rozhodnúť, kde by sa veľké obrazovky mali skladať a koľko fotoaparátov skutočne potrebujete? Huawei hovorí tri, Samsung hovorí šesť, hovorím, že by ste sa mohli dostať preč s jedným, ak urobíte dobre zložiteľný čistý a dômyselný dizajn. A potom bude otázka, Chcete, aby sa ohýbala okolo zápästia? Chcete, aby bol Moleskine skutočne telefónom vo vnútri? (techno hudba) Takže, ako hovorím, je pred nami veľa výziev, ešte stále treba zodpovedať veľa otázok, veľa spoločností, ktoré ani nezavrhli klobúky do kruhu. A úprimne povedané, nie som ani tak zaujatý cenami, ktoré zaviedli spoločnosti Samsung a Huawei. Toto je cena, ktorá sa čoskoro osvojí, to je to, čo získate, keď sa jedná o technológiu, ktorá legitimne presahuje hranice, a to hneď, ako to budete vedieť.

koncovka

Keď k tomu všetkému dôjde, keď ceny klesnú, keď spoločnosti prídu na to, čo je, že my ako spotrebitelia budeme uprednostňovať, musíme byť trpezliví. Zároveň to však nebude nudné. Bude to vzrušujúce ako peklo. Je tu veľa potenciálu, veľa príležitostí pre všetky tieto spoločnosti, a len na základe hypotézy, ktorú som tu bol na MWC, som svedkom toho, že ak počas roka uvidíme rovnaký priebeh, bude to pre smartphony neuveriteľne vzrušujúci rok. vývoj skladacích skladov. Takže iba v Barcelone na pár dní, ale už sa mi zdá, že to bolo peklo za týždeň, takže sa pozrite na všetky svoje pokrytia skladacími priestormi, 5G, 6G, prepáčte! Viete, kde nás nájdete. Youtube.com/theverge a www.theverge.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *