iPhone SE (2020) aktualizácia: všetko, čo potrebujete

iPhone SE (2020) aktualizácia: všetko, čo potrebujete

Recenzia iPhone SE (2020)

Čo chcete od iPhone? Pravdepodobne vás napadne niečo ako dobrý fotoaparát alebo dlhá výdrž batérie a áno, určite chcete tieto veci, ale to, čo chcete od iPhone, čo skutočne chcete, je všetko od vecí iPhone, na ktoré zvyčajne nepremýšľate. Chcete to, čo funguje s iMessage. To bude trvať niekoľko rokov. Má prístup ku všetkým najlepším aplikáciám a je ľahko a ľahko použiteľný. A tento iPhone, zbrusu nový iPhone SE, robí všetky tieto veci iba za 399 dolárov pre základný model 64 koncertov. Táto recenzia je teda skutočne jednoduchá. Je to iPhone? Skontrolujte, áno. Áno, je. Robí všetky veci iPhone. Jedinou otázkou, na ktorú musíme potom odpovedať, je, či tieto veci dobre zlepší alebo nie. V podstate platí, že ak platíte iba 400 dolárov za iPhone, znamená to, že príliš sa vzdávam. Ak ste teda videli aniPhone 8 alebo iPhone 7 alebo iPhone 6S alebo iPhone 6, získate základný tvar a vzhľad nového zariadenia iPhone SE. Má 4,7 palcový LCD displej so skutočným tónom, vďaka ktorému sa farby menia na svetlo a je to naozaj dobrý displej. Má tiež obrovský bezelson v hornej a dolnej časti a na spodnej strane je tlačidlo pre triedenie prstov so snímačom odtlačkov prstov. Je kompatibilný s prípadmi iPhone 8. Je odolný voči vode IP67, čo nie je najlepšie, ale je to celkom dobré. Má tiež obrovský bezelson v hornej a dolnej časti a na spodnej strane je tlačidlo triedy, ktoré obsahuje snímač odtlačkov prstov. Je kompatibilný s prípadmi iPhone 8. Je odolný voči vode IP67, čo nie je najlepšie, ale je to celkom dobré. Má tiež obrovský bezelson v hornej a dolnej časti a na spodnej strane je tlačidlo triedy, ktoré obsahuje snímač odtlačkov prstov. Je kompatibilný s prípadmi iPhone 8. Je odolný voči vode IP67, čo nie je najlepšie, ale je to celkom dobré.

Zámok prsta

Celkovo je táto vec skutočne solídna a je skutočne známa zo skla späť k senzoru odtlačkov prstov po celom balení. A musím povedať, drahoušku, zmeškal som ťa. Neuvedomil som si, ale si skvelý. Každopádne stále existujú dvojmocné čmeliaky, o ktorých sa dá hovoriť s týmto celkovým dizajnom, o ktorom sme tak dobre oboznámení. Po prvé, len to poviem znova, tieto rámy sú obrovské. A ja to klepam, pretože veľa lacných telefónov s Androidom prišlo na to, ako zmenšiť tieto rámy tak, aby sa zmestili na väčšiu obrazovku a menšie telo. Apple však udržuje veci rovnako, ako vždy. Dva sú veľkosti. Je to 4,7 palca, je to malé, ale nie je to také malé ako ten chlap, pôvodný iPhone SE. Zatiaľ čo táto vec nie je taká menšia ako moja iPhone 11 Pro. A prepáč, to je práve teraz telefónny svet. V skutočnosti existuje niečo, o čom by sme sa mali veľmi zaujímať, a to, že na tomto telefóne je jack pre slúchadlá a to je tiež spôsob, akým je teraz aj telefónny svet. Ale v tomto cenovom bode sa veľa telefónov s Androidom podarí zavesiť na konektor pre slúchadlá, aby bolo jasné.

slúchadlá

Takže je to trochu horšie. Aspoň spoločnosť Apple obsahuje slúchadlá s káblom Lightning, jednoducho to nezahŕňa adaptér pre slúchadlá 3.5. Dôvodom, prečo je tento telefón skutočne pôsobivý, je to, že vo vnútri má presne rovnaký procesor ako iPhone 11 Pro. Je to A13 Bionic. To znamená, že tento telefón je skutočne rýchly, istý, ale skutočným dôvodom je to, že to znamená, že tento telefón si bude musieť získať aktualizácie operačného systému z budúcich rokov. Teraz môžu existovať ďalšie telefóny s Androidom, ktoré stoja to isté, 399 dolárov, ale to v skutočnosti nie je o týchto nákladoch, ale o tom, ako často ich musíte minúť. A s týmto iPhone už ho nebudete musieť minúť veľmi dlho. Dúfal som, že tento moderný procesor bude znamenať, že batterylife bude asi taký dobrý ako na iPhone 11Pro, ale nie je to tak celkom. Je to stále veľmi dobré, nechápte ma zle. Prechádzam celý deň a je to niekde v okolí štyroch až piatich hodín času na obrazovke. Nie je to jednoducho hviezdne. Som však rád, že má bezdrôtové nabíjanie, vďaka čomu sa s životnosťou batérie v priemere ish trochu ľahšie zaobchádza. Takže poďme hovoriť kamera. Na zadnej strane je len jeden. Je to 12 megapixelov a na prednej strane je sedem megapixlový fotoaparát. A na telefón so 400 dolármi mám žiadne sťažnosti.

Vlastnosti

Za jasných svetelných podmienok je to pekné. Fotografie sú veľmi podrobné, sú farebné presné a sú ostré. V dobrom svetle je takmer ťažké povedať rozdiel medzi týmto telefónom a telefónom iPhone 11 Pro. Robí nejaké ďalšie veci s novými portrétnymi efektmi a tak ďalej, pretože má tento čip A13 Bionic, ale stále je zasiahnutý a odmietnutý v režime na výšku, pretože viete, keď ušetríte toľko peňazí, niečo stratíte. Takže napríklad pri slabom osvetlení to nie je skvelé. Neexistuje žiadny nočný režim pre jednu vec a pre druhú, keď je skutočne slabé svetlo, cítim sa ako druh softvérového panikárenia a koriguje a zavádza veľa artefaktov, ktoré tam nemusia byť. Ak prichádzate z anOG iPhone SE alebo iPhone 6 alebo dokonca iPhone 7, stále vidíte veľké zlepšenie.

koncovka

Tak sa pozrite, či ste mi odobrali môj iPhone 11 Pro alebo preto, že som nerd, Ialso má Galaxy S20 a vy ste mi povedali, že by som nemohol predviesť moje viac kamerové systémy alebo môj fantastický odomknutie tváre alebo snímač odtlačkov prstov na obrazovke a veľký bezelesný OLED. obrazovky a namiesto toho som musel používať tento iPhone SE, bol by som smutný, že by mi tie veci chýbali, ale nie toľko, ako by ste si mohli myslieť. Pretože okrem fotografie pri slabom osvetlení môžem na tomto telefóne so 400 dolármi robiť všetky tie isté veci, ktoré robím na tých tisícoch telefónov s dolárom. Ak by som teraz kupoval SE, pravdepodobne by som utratil ďalších 50 dolárov, aby som získal namiesto 128 koncertov 128 koncertov. Myslím, že je to dobrý upgrade, ak chcete, aby tento telefón vydržal tri alebo štyri alebo možno päť rokov. A toto časové obdobie je dôvod, prečo je iPhone SE veľký problém. Žiadny iný telefón za menej ako 500 dolárov nemôže sľúbiť, že aby sme boli takí dobrí alebo aby to trvalo tak dlho. A okrem toho, iPhone SE, to nie je len dobrý obchod, je to naozaj dobrý telefón. Ahoj, ďakujem moc za pozeranie. Dajte mi vedieť, aký mladík v zariadení iPhone SE sa v komentároch nachádza, a ak ste ho zmeškali, preskúmal som tiež program MagicKeyboard pre zariadenie iPad Pro a na vašej obrazovke bude odkaz. Nikdy neviem, kam poukazovať. Robím najlepšie ako dokážem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *