iPhone X vs Pixel 2, o tri mesiace neskôr

iPhone X vs Pixel 2, o tri mesiace neskôr

iPhone X vs Pixel 2, o tri mesiace neskôr

Dobre, uplynulo šesť mesiacov od prvého oznámenia spoločnosti Apple pre iPhone 10. – A približne päť mesiacov od chvíle, keď spoločnosť Google prvýkrát oznámila produkty Pixeltwo a Pixel two XL. – Sú to skvelé telefóny, čo by ste mohli očakávať, pretože sú to telefóny s vlajkovou loďou. Ale po chvíli ich skutočného použitia je mi jasné, ktorý z nich je lepší telefón. – Myslíš ten, ktorý nestojí tisíc dolárov a je to fantastický telefón. – Uh, nie. – Och, zmeškal som to. – Teraz bol iPhone10 pre Apple značne radikálnym prepracovaním. Je to prvé iPhone bez domáceho tlačidla. Má OLED displej, jeho veľkosť je niekde medzi bežným sizeiPhone a plus iPhone. A môžete ju odomknúť tvárou. – Okay, menšie dva pixely nevyzerajú úplne inak ako prvé pixely. Ale Pixel dva XL vyzerajú inak. Má takmer celý dizajn prednej strany obrazovky. Obaja majú OLED displeje a pamätajte, že toto je iba druhá generácia telefónov Pixel od spoločnosti Google. A už tam súťažia s najlepšími výrobcami smartfónov. – Dobre, iPhone 10 je rýchly. Ako smiešne rýchly.

intro

Je to procesor, ktorý je v mnohých notebookoch rýchlejší ako procesory. V čase, keď som ho používal, bol som tým trochu odfúknutý. – No, ani Pixel dva nie je nijaký. Beží na procesore aapdragon 835, ktorý práve teraz napája všetky telefóny s Androidom. Nemusí to byť bionický procesor, ale je to stále dosť rýchle. – Jednou z najväčších zmien v telefóne iPhone 10 je, že spoločnosť Apple navrhla spôsob interakcie s telefónom. Takže spôsob prepínania medzi aplikáciami alebo posunutím prsta zobrazíte upozornenia. Teraz, keď som tieto fóra používal, sa mi to veľmi páči. Dobre, pripúšťam, že mi trvalo dlhšie, než som si na tieto interakcie zvykol, tak som si myslel. A neprekvapilo by ma, keby ostatní ľudia dostali nový telefón a nenávideli ho. Ale teraz, keď si vyberiem iné telefóny, Len si myslím, že používateľské rozhranie iPhone 10 je pravdepodobne spôsob, ako to urobiť. – Pixel two má tiež niektoré zmeny v používateľskom rozhraní. Aj keď je to kvôli systému Android a nie je to špecifické pre pixely. Rovnako ako panel vyhľadávania je teraz v spodnej časti domovskej obrazovky.

zobraziť

A displej je stále zapnutý, čo vyzerá ako maličkosť, ale po niekoľkých mesiacoch zistíte, že bez neho nebudete žiť. Jedna z vecí, ktorá ma skutočne otravuje týmto telefónom, je to, že ak chcete vidieť čas, musíte telefón vyzdvihnúť. – Nie, nemám. – Dobre, koľko je hodín? (jemná hudba) – (povzdych) – Ak ste tieto telefóny vážne uvažovali už niekoľko mesiacov, pravdepodobne ste si prečítali všetky porovnania kamier. Verge v skutočnosti urobil, že by ste sa mali pozrieť. Aby som to zhrnul, oba tieto telefóny majú vynikajúce fotoaparáty. Na prístroji Pixel two XL a lotof dochádza k vylepšeniu fotoaparátu na strane softvéru. Tak napríklad toto je teraz v režime na výšku, s pekným mäkkým pozadím, čo iPhone urobil na chvíľu. Tento však nemá dve kamery. – Áno, ale iPhone 10 nemá iba režim na výšku, má teraz aj štúdiové osvetlenie. Páči sa ti to. (ľahká hudba) – To vyzerá hrozne. – No, je to celkom skvelé, keď to funguje. – Dobre, tiež si myslíme, že Pixel dva XL strieľa pri slabom svetle trochu lepšie. Len vravím.

fotoaparát

– Áno, ale nie o moc lepšie. IPhone 10 aj iPhone 8 podporujú aj bezdrôtové nabíjanie, ktoré váš telefón nemá. – Áno, ale môžete nabíjať zariadenia Pixel two a Pixel two XLwith USBC, čo je spôsob nabíjania môjho MacBooku, čo znamená, že prenášam menej káblov. – Dobre, váš telefón nemá konektor pre slúchadlá. – Ani tvoj. – Len poukazujem na to, že si konečne dobehol časy. – Váš názor nedáva zmysel. – Ďalšou vecou, ​​ktorú s iPhone dostanete, je Siri. Teraz viem, že si môžeš myslieť: „Siri je k ničomu.“ Ale čím viac som ho použil, tým lepšie sa dostal. – Robíš si srandu, však? – Nie. – Dobre, urobme test. Stlačím telefón, kto je hviezdou filmu „The Post“ – [Google Assistant Voice] Meryl Streep, Tom Hanks a 13 ďalších. – V poriadku, žiadny problém. Ahoj Siri, kto je hviezdou filmu „The Post“? – [Siri] Našiel som deväť filmov, z ktorých si si mohol vybrať. Post Grad, The Post, Post Pop Depression, Život v Royal AlbertHall, The Last Post, New Mommy Fitness; Ako obnoviť funkčnosť vášho tela po skončení tehotenstva … – Áno, prepáčte, GoogleAssistant je jednoducho lepší, len je. – Ale mám tvárové ID. Nechcel by som ísť tak ďaleko, že by som zistil, že identifikácia tváre je tou najlepšou vlastnosťou nového telefónu iPhone 10. Myslím si však, že je to najvýznamnejšia, tá, ktorá sa mi zdá byť taká, že nás poháňa vpred do budúcnosti. Teraz, keď potrebujem odomknúť telefón alebo sa prihlásiť do aplikácií, rúra rúk zaplatí kamarátovi peerappom, len použijem svoju tvár. – Doslovne sme napísali článok o tom, ako bolo ID tváre nepoužiteľné, ak je telefón „ nie priamo pred vami. Napríklad, keď ste v aute, a povedali ste, že ste zmeškali tlačidlo domov. – Áno, ale pestuje sa to na mne.

výkon

Stále si myslím, že skúsenosť s aplikáciou je o niečo užitočnejšia ako jej použitie na odomknutie telefónu. Aký je však váš snímač odtlačkov prstov? – Je to fajn. Je to úplne v poriadku, funguje to. A je na správnom mieste, kde by malo byť. Na zadnej strane telefónu. – Áno, takže čo sa stane, keď máš telefón dole, na stole lícom hore. – No, myslím, že je to zlé, ak ste ten typ človeka, ktorý dáva telefón dole. – Tiež mám animoji. – Och bože. – K čomu to skutočne patrí, po dlhšom používaní obidvoch tezefónov je ekosystém. V ktorom ekosystéme chcete žiť? – Alebo sa zamknite. Ale skutočne je to bod, na ktorom sa zhodneme. Je to všetko o aplikáciách a službách, ktoré používate najviac. – Rovnako ako iMessage. Ak máte radi iMessage, nezáleží na tom, aký fantastický je Pixel two alebo Pixel two XL, tento telefón naozaj nechcem, pretože nemôžete získať iMessage. – A ak vám nezáleží na iMessage a nezaujíma vás použitie hry na vzduch, vzduchová kvapka alebo hodinky Apple a chcete najvyhľadávanejšiu verziu Androidu, ktorú môžete získať, potom sa chystáte chcem tento telefón. Myslím tým, že stále používam rovnaké aplikácie a služby Google, aké používate na tomto telefóne. A za toto som neplatil athousand dolárov. – Skutočne sa snaží povedať, že sú to obidva skvelé telefóny, a vy pravdepodobne nemôžete s niektorým z nich hovoriť. Ale je tu niečo, čo je o niečo lepšie, a preto to stojí o niečo viac. – To by si povedal. – Toto sú moje dlhodobé dojmy o tom, aké to je používať iPhone 10 – Hej, ste späť. – Som späť. – Kde’ bol si? – Bol som mimo streľby z mojej série Vergevideo Next Level. – Oh, ide o vašu sériu Vergevideo o inováciách? – Áno, mali by ste to sledovať. Niečo by ste sa naučili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *