Praktické používanie Motorola Razr

Praktické používanie Motorola Razr

Praktické používanie Motorola Razr

Hej, je to Chaim s The Verge a som tu s novým Motorola Razr. Je to späť. Originálny Razr’s Maybethe najobľúbenejší telefón všetkých čias. Je to už roky. Bolo to v podstate ako telefón prvej bunky, ktorý ľudia mali, a teraz je späť a je to v pohode moderného zvratu. Je skladací. Takže spoločnosť Motorola zaznamenala s týmto sklopným plošne odlišný prístup, ako sme doteraz videli v podstate o čomkoľvek inom. Namiesto toho, aby sa fonetát rozvinul v tablete, je to chytrý telefón s normálnou veľkosťou, ktorý zloží niečo oveľa menšie. Na vonkajšej strane je táto malá obrazovka, ktorá je super zábavná, zobrazuje oznámenia, môžete použiť na ovládanie hudby, odpovedať na textové správy a potom ju jednoducho otočiť a máte tento plný, obrovský telefón s Androidom v normálnej veľkosti. Má rozlíšenie 21 x 9, takže je trochu vyšší, ako by ste očakávali od bežného telefónu, ale nie o toľko vyšší a naozaj, keď ho držíte, cíti sa, akoby ste držali akýkoľvek iný telefón v ruke. Teraz je obrazovka vyrobená z plastu, ale Motorola sa zdá byť presvedčená o trvanlivosti. Hovoria, že sa ich to naozaj týka, nehovoria nikomu, že sa na to príliš nestlačia. Je tam náter a my úprimne musíme počkať a uvidíme, či to vydrží. Vyzerali celkom presvedčene o pánte a my musíme hovoriť o pánte, pretože je to naozaj super. Mnoho ďalších skladacích skladieb, ktoré sme videli, malo tieto divné medzery alebo medzery, ale spoločnosť Motorola robí čudné a cool klzké veci. Existuje viac pántov, sú dosky, ktoré posúvajú a podopierajú dve polovice obrazovky. Konečným výsledkom je však to, že v podstate dokonale plochý a potom ho zložíte a je stále dokonale plochý. Funguje to naozaj tak, ako chcete. Teraz opäť nevieme, či tento záves bude vnášať prach alebo čokoľvek, je to úprimne priskoro na to povedať, ale vyzerá to naozaj dobre.

intro

Jedna vec, ktorá zatiaľ nie je, prinajmenšom zatiaľ nie je viditeľná ryha, čo je znak, ktorý sa veľa prejavuje spolu s ostatnými skladacími stolicami a spoločnosť Motorola odviedla dobrú prácu. A len mi dovoľte, aby som bol úprimný chlapci, otváranie a zatváranie to je také dobré. Môžete len otočiť a otvoriť telefón. Zaklapnite ho, zaveste na hovory, je to úžasné. Takto vždy chcem zavesiť telefón. Čo z neho robí Razr? Motorola hovorí, že je to skutočne veľké zameranie na dizajn. Chce, aby mal klasický Razr vzhľad a dojem, takže má bradu. Má bradu, má rovnaké krivky a polomer, má rovnaký polomer pre hornú časť ucha, je tu skrytý veľký reproduktor, všetky antény sú tam a je to len niečo, čo sa dá držať. Modernejšie tam “ Je tu tiež snímač odtlačkov prstov, pretože v roku 2019 je to telefón s Androidom a musí mať jeden z nich. Existuje však nevýhoda tohto návrhu. S cieľom dosiahnuť, že je tenký a skladací, ako chce, Motorola robí trochu mäkšie na špecifikácie. Procesor je iba procesor Snapdragon 710, čo je v poriadku, beží v našich krátkych praktických praktikách, ale nie je to procesor Snapdragon 855. Nie je to vlajkový procesor a to je také na videnie. Má šesť GB RAM, takže to nie je úplná strata, ale sú tam lepšie telefóny, zvlášť za čo za to zaplatíte. Ďalšou obeťou tohto návrhu sú kamery. Sú tu dve kamery. Vďaka sklopeniu, ako to chce, sa spoločnosť Motorola trochu zmäkčí. Procesor je iba procesor Snapdragon 710, čo je v poriadku, beží v našich krátkych praktických praktikách, ale nie je to procesor Snapdragon 855. Nie je to vlajkový procesor a to je také na videnie. Má šesť GB RAM, takže to nie je úplná strata, ale sú tam lepšie telefóny, zvlášť za čo za to zaplatíte. Ďalšou obeťou tohto návrhu sú kamery. Sú tu dve kamery. Vďaka sklopeniu, ako to chce, sa spoločnosť Motorola trochu zmäkčí. Procesor je iba procesor Snapdragon 710, čo je v poriadku, beží v našich krátkych praktických praktikách, ale nie je to procesor Snapdragon 855. Nie je to vlajkový procesor a to je také na videnie. Má šesť GB RAM, takže to nie je úplná strata, ale sú tam lepšie telefóny, zvlášť za čo za to zaplatíte. Ďalšou obeťou tohto návrhu sú kamery. Sú tu dve kamery. zvlášť za čo za to zaplatíš. Ďalšou obeťou tohto návrhu sú kamery. Sú tu dve kamery. zvlášť za čo za to zaplatíš. Ďalšou obeťou tohto návrhu sú kamery. Sú tu dve kamery.

fotoaparát

Na prednom veku je hlavná kameraman pre nedostatok lepšieho termínu, ktorý môžete použiť na zájazdy, keď je zatvorený alebo môžete vyklopiť a použiť ako bežný fotoaparát. To jednoducho nie je príliš dobré. Je to 16-megapixlový fotoaparát s jedným objektívom. Úprimne povedané, ak sa vrátite pred piatimi rokmi, bolo to pravdepodobne v poriadku, ale v porovnaní s telefónom iPhone alebo Pixel alebo niektorou z vecí spoločnosti Samsung je to proste, nebude to držať. Fotoaparát má niektoré ďalšie vylepšenia Matoroly. K dispozícii je nočný režim. Obsahuje optimalizáciu inteligentného inteligentného rozhrania, ale zatiaľ sme ju nedokázali vyskúšať. Je tu naozaj roztomilé malé veľkonočné vajíčko, ktoré tu Motorola skryla. Je skrytá hlboko v ponuke nastavení, ale ak ju vyberiete a upravíte, môžete skutočne nájsť retro režim Razr, čo premení celú vec na obrovskú verziu klasického rozhrania Razr. Je to v podstate iba odpaľovací systém Android, ktorý nemá veľa práce, ale úprimne povedané, len sa na to pozerám, len som sa usmial. Ukážky začínajú v decembri a zásielky sa dodávajú až v januári, čo znamená, že musíte ešte chvíľu počkať, kým si ju môžete kúpiť. Čo je obzvlášť sklamaním, keď vezmeme do úvahy všetky skvelé telefóny, ktoré sú práve teraz na trhu. Bude výhradné pre Verizon aspoň v USA. Spoločnosť Motorola v súčasnosti nehovorí o žiadnych odomknutých verziách, čo znamená, že ak nie ste na serveri Verizon, pravdepodobne ani nebudete kupovať. Úprimne povedané, cítim sa dobre držať, vyzerá skvele, práve teraz na trhu nie je nič iné.

zobraziť

Stačí čítať články, na displej sa zmestí omnoho viac textu a pretože obrazovka je veľmi podobná bežným obrazovkám pre Android, nemáte veľa divných vierovyznaní, kde sa aplikácie nezmestia. Načítali sme hru a vyzerali sme normálne, čo je skvelé. Skladacia technológia je stále naozaj nová a stále existuje veľa otázok. Práve sme videli, že spoločnosť Samsung má problémy s telefónom, a ja nie som úplne presvedčená, že spoločnosť Motorola na to prišla a nemá to na svete a nevyskúšala si to na dlhšiu dobu. spôsob, ako zistiť, či áno. K dispozícii sú znova aj otázky týkajúce sa otázok. Toto je telefón s 1 500 $, ktorý poznáte, procesor strednej triedy. Je to dobrý procesor strednej triedy, ale je to procesor strednej triedy. Telefón Samsung si môžete kúpiť za polovicu, ktorý má najnovšie a najväčšie. A to je len drsné vidieť. Na druhej strane na trhu nie je nič iné. Toto nemôžete urobiť na aGalaxy S10 alebo iPhone 11. A úprimne povedané, možno to stojí za to. A ak máte naozaj rád Razr, a viem, že tam sú traja ľudia, ktorí to robili, bol to môj prvý telefón, bolo to tiež veľa prvých telefónov iných ľudí a ak si len chcete ten starý pocit zo školy, tak to Motorola ponúka. Je to niečo, čo prevádzkuje moderný Android, ktorý obsahuje všetky funkcie telefónov, ktoré by ste kedy chceli, a vyzerá to super. To vyzerá a cíti sa ako budúcnosť telefónov. Len si nie som istý, či má $ 1500 so špecifikáciami, ktoré má, že tam ešte je dosť. Ďakujem vám za pozretie. Ak chcete získať viac skvelého videoobsahu, ako je tento, pozrite si stránku The Verge.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *