Recenzia OnePlus 7 Pro: úžasná obrazovka, pevný fotoaparát

Recenzia OnePlus 7 Pro: úžasná obrazovka, pevný fotoaparát

Recenzia OnePlus 7 Pro: úžasná obrazovka, pevný fotoaparát

toto je nový OnePlus 7 Pro. OnePlus je spoločnosť, ktorá si v priebehu rokov vybudovala kult. Ich shtick vždy robil telefóny, ktoré nestoja toľko ako klasický iPhone alebo Galaxy, ale robia punč ďaleko nad ich váhovou triedou. Tento rok sa s týmto telefónom OnePlus rozhodol jednoducho ísť na všetko a urobiť vlajkovú loď. Ale stále je to trochu mizernejšie ako konkurencia. A viete čo? Do značnej miery ho stiahli. (uvoľnená elektronická hudba) Takže hneď na konci sú ceny. Základný model je 670 dolárov, stredný je 700 dolárov – a to je ten, ktorý spoločnosť T-Mobile predáva – a potom je tu špičková šelma za 750 dolárov. Prichádzajú v šedej, mandľovej a tejto hmlovine modrej. 7 Pro je skutočne veľký telefón s Androidom. Ako, akýsi obrovský. Má obrovský OLED displej. Ale to, čo si väčšina ľudí pravdepodobne všimne, je selfie fotoaparát, ktorý sa objaví s alittle motorom, ako je tento. Dobre, prepáčte, áno. Sľubujem, že sa vrátim do kamier, pretože to, čo si každý deň všimnete, je táto obrazovka. Je to úžasné. OnePlus to nazýva „FluidAMOLED“, čo je v poriadku, čokoľvek. Nemôžu sa však rozhodnúť, či je to 6,67 palca alebo 6,46 palca, pretože sa líši v závislosti od toho, či spočítate zaoblené rohy alebo nie. Fine. Je tiež super vysoký, s pomerom strán 19,5: 9.

intro

Pozri, je to naozaj veľké, na čo sa dostávam. Čo je však zvláštne, je to, že nielenže prechádza hranami k sebe, ale tiež krivky okolo strán, rovnako ako telefón Galaxy. A rovnako ako galaxyphone, vyzerá skvele. Zostane skutočne jasný a dá vám veľa možností na kalibráciu farieb. Samozrejme, vďaka tomuto vyskakovaciemu fotoaparátu na fotoaparáty nie je zárez. OnePlus však obsahuje funkciu, ktorá je na telefónoch stále veľmi zriedkavá: vysoká obnovovacia frekvencia 90 Hz. Viem, že to tu naozaj nemôžete vidieť vo videu, ale u človeka je to úžasné. Je to vec, ktorá oddeľuje 7 Pro od takmer každého iného telefónu, s výnimkou divných herných telefónov. A 7 Pro bude dosahovať obnovovaciu frekvenciu v aplikáciách, kde to nedáva zmysel, napríklad keď napríklad sledujete videozáznamy. Rozlíšenie obrazovky sa tiež dynamicky rachotí, aby zodpovedalo videoobsahu. Aj keď má telefón QuadHD, je to 3120 x 1440, ak to bude potrebné v sieťach Netflix alebo YouTube, klesne na 1080p. K dispozícii je tiež nočný režim, ktorý blokuje modré svetlo a je tu režim ReadingMode, ktorý sivou upravuje celú obrazovku. Možno si myslíte, že niektoré z týchto vecí sú trochu neobvyklé, ale na tom záleží. Naozaj som použil režim čítania a určite si všimnem, že som pri posúvaní. Trávim veľa času sledovaním obrazovky, pretože, ako som už povedal v predchádzajúcich videách, to je to, čo máte na špičkových telefónoch. K dispozícii je tiež nočný režim, ktorý blokuje modré svetlo a je tu režim ReadingMode, ktorý sivou upravuje celú obrazovku. Možno si myslíte, že niektoré z týchto vecí sú trochu neobvyklé, ale na tom záleží. Naozaj som použil režim čítania a určite si všimnem, že som pri posúvaní. Trávim veľa času sledovaním obrazovky, pretože, ako som už povedal v predchádzajúcich videách, to je to, čo máte na špičkových telefónoch. K dispozícii je tiež nočný režim, ktorý blokuje modré svetlo a je tu režim ReadingMode, ktorý sivou upravuje celú obrazovku. Možno si myslíte, že niektoré z týchto vecí sú trochu neobvyklé, ale na tom záleží. Naozaj som použil režim čítania a určite si všimnem, že som pri posúvaní. Trávim veľa času sledovaním obrazovky, pretože, ako som už povedal v predchádzajúcich videách, to je to, čo máte na špičkových telefónoch.

odpoveď

Trávite veľa peňazí a chcete, aby to, čo hľadáte, bolo dobré, aby vyzerali dobre. Táto obrazovka vyzerá skvele a obsahuje funkcie, ktoré nie je možné získať na drahších telefónoch. Pod touto obrazovkou je tiež jedna z mojich obľúbených funkcií, snímač odtlačkov prstov. Je to oveľa rýchlejšie a spoľahlivejšie ako minulý rok OnePlus6T a tiež rýchlejšie ako ultrazvukový senzor Galaxy S10. OnePlus prilepený s optickým snímačom, ale bol oveľa väčší a lepšie reagoval. Obrazovka má čoskoro skontrolovať palec, takže to vyzerá trochu divne a možno máte tkanivá s mokrými prstami, ale nemal som s tým vôbec žiadne problémy. Ak si chcete ešte viac zrýchliť, môžete si dokonca zvoliť rýchlejšie animácie. Je to rýchle a jednoduché použitie. Palec hore. Špecificky, vy ‘ Dostal som riadku 855 riadiaci túto vec. A v závislosti od toho, ktorý model kúpite, získate 6,8 alebo 12 GB pamäte RAM. Tento má dvanásť. A bude mať úložisko UFS 3.0 s kapacitou 128 alebo 256 GB, ktoré je rýchlejšie ako to, čo by ste dostali na mnohých telefónoch. Pozri, je to rýchle, tá druhá vec sa cíti rýchlo. A mal som tak menej reštartov ako obvykle. Výkon nie je problém. Reproduktory znejú dobre, sú omnoho lepšie ako tie, ktoré sa nachádzajú na starších telefónoch OnePlus, ale dostanú malú čipku pri maximálnej hlasitosti. A mal som tak menej reštartov ako obvykle. Výkon nie je problém. Reproduktory znejú dobre, sú omnoho lepšie ako tie, ktoré sa nachádzajú na starších telefónoch OnePlus, ale dostanú malú čipku pri maximálnej hlasitosti. A mal som tak menej reštartov ako obvykle. Výkon nie je problém. Reproduktory znejú dobre, sú omnoho lepšie ako tie, ktoré sa nachádzajú na starších telefónoch OnePlus, ale dostanú malú čipku pri maximálnej hlasitosti.

batérie

„Toto je Galaxy Fold.“ Životnosť batérie je však ešte lepšia. Cez deň prechádzate super ľahkým a často dobrým spôsobom. Pohotovostný režim je absurdne dobrý, pravdepodobne preto, že program OnePlus je trochu agresívnejší pri vypínaní vecí, keď si myslí, že nepoužívate telefón. Veľmi sa mi páči prispôsobenie OnePlus pre Android tiež. Volá sa OxygenOS. Je založená na systéme Android9 Pie a je plná príjemných drobných dotykov bez toho, aby bola prílišná. A poskytuje vám možnosti prispôsobenia tonof. Gestá môžete nastaviť tak, aby sa obchádzali. Prejdením prstom po domácej stránke alebo posunutím prstom po boku sa vrátite späť. Môžete zapnúť „Zenmode“, ktorý vás uzamkne z telefónu na 20 minút, aby ste sa mohli pozrieť na zatracený strom alebo niečo také. (vtáčie vtáčanie) Existujú veľmi jednoduché možnosti tematizácie. Existuje herný modet, ktorý je menej nepríjemný ako herný režim spoločnosti Samsung. A je tu aj videorekordér, ktorý vám ďakujem. Prečo jeden z týchto telefónov Android nemá? Toto je časť recenzie, kde hovoríte „Dieter, čo kamera?“ Pretože to je pravidlo pre telefóny so systémom Android. Pokiaľ to nie je pixel alebo galaxia, padajú na kameru. Kamera je vždy sklamaním, však? Nie! Myslím si, že ľudia budú s týmto fotoaparátom nadšene spokojní. V skutočnosti sú všetci štyria. Na zadnej strane sú tri. Štandardná šošovka, ktorá je technologicky 48 megapixelov, ale väčšinou vydáva obrázky 12 megapixelov, pokiaľ neprejdete do špeciálneho režimu. K dispozícii je tiež 8-megapixelový teleobjektív s 3x zväčšením a širokouhlý 16-megapixelultra. A samozrejme je tu pop-up fotoaparát, ktorý má 16 megapixelov. Možno sa obávate s týmto motorizovaným fotoaparátom, pohyblivé časti sú vždy vecou, ​​ktorá sa môže zlomiť. OnePlus hovorí, že je ohodnotený na 300 000 použití, čo je v poriadku. Automaticky sa zatiahne, ak zistí náhly pohyb, napríklad kvapku. Niečo ako strašidelný prairiedog v hornej časti telefónu. Nemôžem vám sľúbiť, že sa to nerozbije, ale zdá sa mi to v poriadku. Fotoaparát nie je tak dobrý, ako som dúfal, ale je priechodný. Musíte si pamätať, aby ste zmenili predvolené nastavenie od zrkadlového selfiesso, na ktoré sa stále nedívate. Tu je správa pre hlavný fotoaparát. ako kvapka. Niečo ako strašidelný prairiedog v hornej časti telefónu. Nemôžem vám sľúbiť, že sa to nerozbije, ale zdá sa mi to v poriadku. Fotoaparát nie je tak dobrý, ako som dúfal, ale je priechodný. Musíte si pamätať, aby ste zmenili predvolené nastavenie od zrkadlového selfiesso, na ktoré sa stále nedívate. Tu je správa pre hlavný fotoaparát. ako kvapka. Niečo ako strašidelný prairiedog v hornej časti telefónu. Nemôžem vám sľúbiť, že sa to nerozbije, ale zdá sa mi to v poriadku. Fotoaparát nie je tak dobrý, ako som dúfal, ale je priechodný. Musíte si pamätať, aby ste zmenili predvolené nastavenie od zrkadlového selfiesso, na ktoré sa stále nedívate. Tu je správa pre hlavný fotoaparát.

fotoaparát

Snímky sú dobré, ale podľa môjho názoru nie také pekné ako Pixel 3. Ale je to veľmi blízko a stavím sa, že niektorí ľudia mi povedia, že dávajú prednosť OnePlus. Robí rôzne rozhodnutia. Obrázky sú teplejšie a rovnako kontrastné ako pixely. Mám radšej vzhľad a farbu Pixel’ssharper, zdá sa mi, že sú fotografickejšie. Ale hlavný fotoaparát 7 Pro je solídny. Na technickej úrovni nie sú teleobjektívy a širokouhlé fotoaparáty také dobré, ale sú pekne zábavné, najmä keď ste vonku s dobrým svetlom. Zvyčajne im môžete veriť, že získajú niečo slušné, a ja milujem všetku všestrannosť. Ak však chcete dosiahnuť najlepšiu kvalitu snímky, mali by ste použiť hlavný fotoaparát. OnePlus 7 Pro robí aj veľa trikov s fotoaparátom, ktoré by ste od moderného fotoaparátu očakávali. Robí okamžitú HDR paralelným využívaním týchto 48 megapixelov namiesto postupne. Je v nočnom režime, ktorý všetko dobre osvetlí, ale nie je to magict, ktoré sa chystáte dostať z nočného zameriavača Huawei P30 Proor the Pixel’s Night Sight. Režim na výšku je asi tak dobrý ako na všetkých ostatných, čo znamená, že je v poriadku, pokiaľ ho príliš nepriblížite. A je tu pro režim, ktorý sa mi naozaj páči. Teraz som nevykonal veľa testov videa, ale tiež som si nevšimol nič skutočne zlé s videom. Má OIS a EIS a dokáže spomaliť pohyb až 4 K pri 60 fps alebo 1080p pri 240 snímkach. Tu je spodný riadok na fotoaparáte: OnePlus spravil to, čo potreboval, aby vás fotoaparát nezakázal kúpiť. Dobre, ale čo by mohlo stopyou z nákupu tohto telefónu? Vlastne, menej vecí, ako som čakal. Nemá IPrating pre odolnosť proti vode. OnePlus sa snaží urobiť túto vec tam, kde tvrdia, že za získanie oficiálnej certifikácie nestojí to peniaze. Ale viete čo? To je. Skutočne chceme vedieť, aká voda je pre tento telefón. Nemá tiež bezdrôtové nabíjanie. OnePlus hovorí, že má vlastnú nabíjačku Warp, ktorá ju dokáže rýchlo nabiť a dokáže. Ale mám rád bezdrôtové nabíjanie, aj keď je pomalé. Spomenul som tiež, že je veľký? Je velke. A ťažké. Viac ako čokoľvek iné, to je pravdepodobne dôvod, prečo to pre mňa nie je a mohlo by to byť obchodníkom s mnohými ľuďmi. Ale ak máte radi veľké telefóny, nemalo by to byť pre vás riešením. Čo ešte? Oh, nie je konektor pre slúchadlá. Myslím, no tak, naozaj si myslel, že bude konektor pre slúchadlá? s OnePlus 7 Pro. Je to zvláštne monštrum. A niekedy s phonesthat sú príšery monster, som trochu nervózny. To je často znamením, že fit a skončiť skončil premyslený. Ale asi za týždeň, keď som tento telefón používal, som sa necítil, že by OnePlusreally prerezal toľko rohov. Tento softvér je naozaj dobre premyslený, prepínač zvonenia je tichý a stále ho milujem a veci ako výdrž batérie, výkon a fotoaparát sú veľmi pôsobivé.

koncovka

Navyše, viete, videli ste túto obrazovku? Ak chcete veľký telefón s Androidom, som dosť tvrdý na to, aby som premýšľal, prečo by ste namiesto zariadenia OnePlus 7 Pro mali získať GalaxyS10 Plus alebo Pixel 3 XL. To má obrazovku, ktorá lepšie zladí tie telefóny a fotoaparáty sú v rovnakom balíku a ja naozaj nevidím medzeru vo výkone. Pointa je, že OnePlus 7 Pro dokazuje, že skvelé telefóny nestoja 1 000 dolárov. Hej, ďakujem moc za pozeranie. A viete, myslím, že príbeh tohto telefónu bol skutočne obrazovka a fotoaparát. A dajte mi vedieť v komentároch, ktoré z nich sú pre vás dôležitejšie? A tiež, ak je pre vás $ 700 príliš veľa, práve sme urobili prehľad Pixel 3A, ktorý začína na $ 400, a mali by ste to skontrolovať.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *