Recenzia OnePlus 8: známy vzorec

Recenzia OnePlus 8: známy vzorec

Recenzia OnePlus 8: známy vzorec

Tu je OnePlus 8, zariadenie OnePlus pre ľudí, ktorí chcú tento rok model, ale možno nie sú intímnymi zákernými nápadmi, ktoré OnePlus experimentuje so svojimi Pro modelmi. Začína sa na 699 $, čo je o 200 dolárov menej ako v prípade zariadenia Pro, na ktoré sa Dieter pri svojej prehliadke pozerá, ale všetky OnePlusessentials sú stále tu. Stále má skvelú obrazovku. Stále má vynikajúcu výdrž batérie. Je to rýchle nabíjanie, stále je rýchle a jeho používanie v systéme Android je rovnako čisté ako kedykoľvek predtým. A dostanete obrazovku s obnovovacou frekvenciou 90 hertzov, ktorá je úprimná, stále tak dobrá, že by som si želala, aby bola pre väčšinu moderných vlajkových lodí charakteristickou črtou. Ak si myslíte, že to znie ako pomerne tradičné zariadenie OnePlus, potom sa nemýlite, ale rozdiel medzi tým je v porovnaní s 8 Pro, OnePlus konečne riešil niektoré z problémov, ktoré fanúšikovia OnePlus už roky robia. Je to zariadenie, ktoré skutočne robí vážny pokus o zlomenie formy OnePlus. OnePlus 8 nevykonal rovnaký pokus, ale stále je to dobrý telefón za dobrú cenu, čo skutočne vyvoláva otázku, je to dobré zariadenie OnePlus, ktoré nezlomí pleseň za to? Alebo potrebujete minúť ďalšie peniaze na program Pro? Ale OnePlus 8 je zariadenie podporujúce špekulácie. t rozbiť formu stojí za to? Alebo potrebujete minúť ďalšie peniaze na program Pro? Ale OnePlus 8 je zariadenie podporujúce špekulácie. t rozbiť formu stojí za to? Alebo potrebujete minúť ďalšie peniaze na program Pro? Ale OnePlus 8 je zariadenie podporujúce špekulácie.

intro

Je poháňaný modelom Snapdragon 865, začína ôsmimi GB RAM a 128 GB úložného priestoru, ale používal som model s 12 GB RAM a 256 GB úložného priestoru. Na palube je 5G, Wi-Fi6, všetko dobré, a to je veľa za 699 dolárov. Najmä v porovnaní s, oh, neviem, do značnej miery identicky cenovo prístupný iPhone 11. Takže v podstate získavate maximum z interných špecifikácií OnePlus 8 Pro v OnePlus 8. Výnimka, ktorú OnePlusis chce zdôrazniť je, že Pro používa LPDDR5 RAM, zatiaľ čo 8 používa LPDDR4X, ale snažil som sa si všimnúť rozdiel v použití v reálnom svete. Chcem tým povedať, že oba telefóny vyzerajú prekliaty takmer rovnako spredu, pretože obidva majú rovnaký dierovač, selfie výrez v ľavom rohu obrazovky. Áno, 8 obrazovka je o niečo menšia na 6,55 palca, v porovnaní s 6,78 palca na Pro, ale dva telefóny sú na rovnakej šírke, takže sa v skutočnosti nijak zvlášť nelíšia. Myslím tým vážne, keď som zbytočne porovnával fotografie, občas som zabudol, ktorá z nich bola ktorá. Poviem, že 8-obrazovka sa zdá byť zakrivená stále o niečo menej po bokoch zariadenia, čo je možno dôvod, prečo som nezažil náhodný dotyk, ktorý mal Dieter s programom Pro, ale úprimne povedané, je to skutočne jemné a musíte skutočne hľadať to, aby si to skutočne všimlo. To všetko znamená, že OnePlus 8 nie je zariadenie, ktoré získate, ak ste po menšom telefóne. Osobne by som rád navštívil experiment OnePlus s menším zariadením, ale hej, možno som to len ja. Obrazovky samozrejme nie sú identické.

Vlastnosti

Medzitým sa 8 Pro nastaví na maximálny jas 1440p, 120 hertz a 1300 nits. Ale prosím, nenechajte si to porovnaním číselných čísel viesť k presvedčeniu, že 8 má zlú obrazovku. Nie je to, je to skvelé, je to jasné, je to živé a je to ešte viac dôkazov, že OnePlus naozaj vie, ako správne umiestniť displej na telefón. Aj v porovnaní s 8 Pro je 8 displej stále hladký. Trvalo mi sedieť s telefónom vedľa seba, aby som zistil rozdiel, a dokonca ani vtedy to nebolo porovnávanie v noci a deň. Telefón sa cíti príjemne a pohotovo. Aplikácie sa otvárajú rýchlo, hry fungujú dobre. Ste tu vlajkovou loďouAndroid zážitok tu. Jo, a OxygenOS je z cesty ako vždy, čo je presne to, čo chcem z operačného systému výrobcu. Pozerám sa na teba, LG. (ukľudňujúca hudba) Takže som sa chvíľu obracal okolo problému, ale na čom sú v skutočnosti rozdiely medzi 8 a 8 Pro? Podľa môjho názoru, existujú tri hlavné rozdiely, ktoré si musíte robiť starosti, osoba, ktorá sleduje YouTubereviews of OnePlus telefónov. Konkrétne hodnotenie IP, bezdrôtové nabíjanie a fotoaparáty. Tak poďme a povedzme to. OnePlus 8 neprináša bezdrôtové nabíjanie. Nevykonáva fantastické bezdrôtové nabíjanie 30 wattov, OnePlus 8 Pro, a nerobí to základnejšie bezdrôtové nabíjanie, ktoré v zásade vykonáva všetky ostatné vlajkové zariadenia. Už viete, či je to vlastnosť, ktorú chcete alebo nie, takže sa nebudem usilovať o to, aby som prehovoril o tom, že je to trochu horšie. Taktiež nemá oficiálne hodnotenie IP, ktoré by „ t byť prekvapujúce, z OnePlus, okrem toho, že spoločnosť konečne vystúpil a skutočne pridal jeden k 8 Pro. A áno, spoločnosť tvrdí, že bude stále prežívaná v daždi a čokoľvek, ale poď. A nakoniec, kamera je iná. Takže poďme sa pustiť. V tomto poli trojitých kamier, ktoré sa skladá z hlavného fotoaparátu s rozlíšením 48 megapixelov, ultraširokého fotoaparátu s 16 megapixelmi a makra s dvoma megapixelmi, sú v ňom obsiahnuté dobré správy.

fotoaparát

Dobrou správou je, že tu nie je trikový objektív. Zlou správou je, že nemáte objektív so zoomom. Makroobjektív je zložitý a nezískate ani hlavný senzor, ktorý je rovnako dobrý ako 8 Pro. Je to stále 48 megapixelov, čo áno, je to isté, ale dlhá história je krátka, je to starší senzor a je to len, dobre, presvedčte sa sami. Za jasných podmienok, myslím, že dobre drží proti OnePlus8 Pro a Pixel 3, ktoré náhodou potrebujem pre porovnanie. Ak sa pozriete na tieto zábery, ktoré som nasnímal počas vlády schválenej po chodníku okolo bloku, budem dobre stlačený, aby som zistil rozdiel medzi 8 a 8 Pro, a obrázky Pixel 3 majú v porovnaní s miernejšou podobou. Pozrite sa na tento obrázok acar a uvidíte, že živý plot za ním mierne narastie na 8 v porovnaní s ThePro, ale pozrite sa, s maloletou. Je to po západe slnka, že sa veci začnú zhoršovať pre osem. Veci sú na Pro oveľa jednoduchšie a jasnejšie. Tváre môžu vyzerať doslova, divne a rozjasnené, najmä v noci. Jo, a tu je niekoľko selfie záberov a OnePlus používa rovnaký 16 megapixelový selfie senzor medzi 8 a Pro, takže tu nie je veľa rozdielov, ale určite sa zdá, že v porovnaní s mojím ostáva nejaký druh rozjasnenia pleti Pixel 3, najmä vzhľadom na to, že sa mu podarilo správne odhaliť oblohu za mnou. Je zrejmé, že nemáte objektív so zoomom s 8, ale máte makro objektív a (stonanie) neviem, ako je to užitočné. Pozri, nebudem poprieť, že za správnych okolností, môžete dostať trochu podrobnejšie s 8 ako Pro. Zobral som tieto dva zábery z rovnakej vzdialenosti preč s oboma telefónmi so zapnutým režimommacmacros a nechal ich robiť svoju vec. A samozrejme, v zábere je možné vidieť z detailov trochu podrobnejšie, ale inokedy som sa vyrovnal Lepšie makro výstrel z 8 Pro, aj keď nemá makro šošovku, napríklad s touto koňskou hlavou na benátskej maske, ktorú som jednoducho nemohol zabudnúť na to, aby som sa sústredil na to, ako tvrdo som sa snažil. Alebo ak ste viac ako osoba s videom, môžete vidieť, ako to vyzerá. Toto je zo 16-megapixelfrontového fotoaparátu. Jednoduchá odpoveď je, že ak chcete lepšie nastavenie fotoaparátu, musíte ísť na Pro, zvlášť ak chcete objektív so zoomom a lepší výkon pri slabom osvetlení. Ale oveľa ťažšia otázka na zodpovedanie je, ako dobre súťažia OnePlus 8 so skromnými cenami s konkurenciou s porovnateľnými cenami.

batérie

Nemôžem sa naozaj sťažovať na výdrž batérie v OnePlus 8. Má batériu s kapacitou 4300 miliampov za hodinu a ani som sa nedokázala priblížiť k jej vybitiu po celý deň používania. Aj keď ho nemôžete nabíjať bezdrôtovo, podporuje Warp Charge 30T, ktorý môže nabíjať váš telefón približne za hodinu. Takže je to pekný telefón, ale vy ste to už vedeli. Je to telefón OnePlus, v tomto okamihu sú určité veci, ktoré môžete považovať za samozrejmosť. Má skvelú obrazovku, je bezbožná rýchlo, je solídne postavená. Jeho kamera môže byť o niečo lepšia a z dôvodov, ktoré sa zdajú platiť iba pre OnePlus, nepodporuje bezdrôtové nabíjanie alebo nemá hodnotenie IP. Takže áno, OnePlus 8 skutočne nerozbije pleseň, ale nemyslím si, že by to znamenalo zlý telefón. V tejto chvíli to len robí trochu nepredvídateľným, ale je to ťažká voľba. Chodíte za predvídateľným telefónom OnePlus, alebo miniete ďalších 200 dolárov za zariadenie, ktoré rozhodne prekoná niektoré z týchto dlhotrvajúcich problémov? Budete musieť sledovať Dieterov prehľad OnePlus 8 Pro, aby ste sa mohli kompletne pozrieť na silné a slabé stránky tohto zariadenia. Ale veľa možností na to je, stojí cena za 200 dolárov za bezdrôtové nabíjanie a hodnotenie IP a o niečo lepšiu kameru? Pretože ak to tak nie je, je theOnePlus 8 skvelý telefón. Dobre, chlapci, ďakujem vám za to, že ste si pozreli túto recenziu v týchto mimoriadne divných časoch, a naozaj dúfam, že ste v bezpečí a práve teraz môžete byť. A pozrite sa na nastavenie super džínsov, ktoré sme museli používať, pretože Alix smeroval meremotely (smiech) z priblíženia. V každom prípade,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *