Oppo Find X: 3 vyskakovacie kamery, bez zárezov

Oppo Find X: 3 vyskakovacie kamery, bez zárezov

Oppo Find X: 3 vyskakovacie kamery, bez zárezov

Hej, ja som Dan z The Verge a pozrite sa na túto vec. Pravdepodobne sa teda čudujete, čo sa tam práve stalo, takže sa o tom porozprávame. Toto je nový telefón OPPO, Find X. Teraz nemusíte byť oboznámení s OPPO, ale v Číne sú značkou bigsmartphone a v skutočnosti ich vlastní rovnaká spoločnosť, s akou je OnePlus, s ktorou ste pravdepodobne oboznámení, ak Tento kanál som už videl. A tento telefón je ich novým vlajkovým telefónom, ktorý bude prvýkrát spustený globálne. A áno, bude k dispozícii v Severnej Amerike, o ktorej budem o chvíľu hovoriť. Ale hovorme o tomto telefóne tu. To, čo vidíte, je abig, 6,4-palcový OLED displej a bude sa pohybovať od okraja k okraju bez rámu alebo takmer bez rámu, bez zárezu a v podstate bez brady. Ak chcete zostaviť tento telefón, a umiestniť fotoaparát, OPPO vložil kameru do motorizovaného vysúvacieho zásobníka, ktorý sa objaví, keď otvoríte aplikáciu pre fotoaparát, a zmizne, keď ju zatvoríte. Je to docela trik. Teraz v tomto paneli s fotoaparátom sú predné aj zadné kamery a tu sa odohrávajú niektoré zaujímavé veci. Teraz je zadná kamera 16megapixelový a 20 megapixlový duálny kamerový systém, takmer podobný tomu, čo sme videli s partiou dualcamerov na telefónoch predtým. Robí efekty na výšku, všetko také. Predná kamera je však 25 megapixlový snímač a má tu 3D snímače skenovania tváre, na rozdiel od toho, čo získate na telefóne iPhone X. v tomto podnose fotoaparátu sú predné aj zadné kamery, a tu sa odohrávajú niektoré zaujímavé veci. Teraz je zadná kamera 16megapixelový a 20 megapixlový duálny kamerový systém, takmer podobný tomu, čo sme videli s partiou dualcamerov na telefónoch predtým. Robí efekty na výšku, všetko také. Predná kamera je však 25 megapixlový snímač a má tu 3D snímače skenovania tváre, na rozdiel od toho, čo získate na telefóne iPhone X. v tomto podnose fotoaparátu sú predné aj zadné kamery, a tu sa odohrávajú niektoré zaujímavé veci. Teraz je zadná kamera 16megapixelový a 20 megapixlový duálny kamerový systém, takmer podobný tomu, čo sme videli s partiou dualcamerov na telefónoch predtým. Robí efekty na výšku, všetko také. Predná kamera je však 25 megapixlový snímač a má tu 3D snímače skenovania tváre, na rozdiel od toho, čo získate na telefóne iPhone X.

intro

Teraz tieto 3D skenery Cando veci, ako je automaticky skrášliť váš obrázok, ktorý je veľmi populárny na mnohých telefónoch z Číny, alebo to tiež funguje, aby sa prihlásili tak, že keď zapnete telefón a odomknete ho, kamkordéry hore, uvidia vašu tvár, a prihlási vás. Teraz Find X nemá na sebe skener odtlačkov prstov, ako môžete vidieť na zadnej strane, skener odtlačkov prstov neexistuje. Na obrazovke sa nenachádza žiadny snímač odtlačkov prstov, takže sa v podstate spolieha na to, že sa vás kamera prihlási. OPPO hovorí, že kamera sa môže spustiť už za 0,5 sekundy, čo je zrejmé, ako rýchlo vidíte, robím to tu veľa krát. Takže potom samotná obrazovka, je to OLED panel, má zakrivené strany, ktoré môžete vidieť tu. Vyzerá veľmi podobne ako to, čo máte na telefónoch Samsung S9 alebo S9 +. je to S rozlíšením 1080 pixelov, v podstate samotný telefón vyzerá tak, že spája S9 s tenšími rámami, čo je celkom v pohode. (pozitívna hudba) A potom vo vnútri prichádzajú všetky špičkové technické parametre, ktoré by ste od smartfónu s Androidom 2018 očakávali. Má Snapdragon 845, osem GB RAM, až 256 GB úložného priestoru. Je to globálne kompatibilné s LTE a má duálnu podporu SIM. Mám tu T-Mobile SIMin a ťahá sem signál LTE tu v New Yorku, takže to funguje tu v USA, čo je celkom v pohode vidieť. Teraz je pre softvér spustený softvér ColorOS spoločnosti ColorPOPO, ktorý funguje na systéme Android 8.1. Má Snapdragon 845, osem GB RAM, až 256 GB úložného priestoru. Je to globálne kompatibilné s LTE a má duálnu podporu SIM. Mám tu T-Mobile SIMin a ťahá sem signál LTE tu v New Yorku, takže to funguje tu v USA, čo je celkom v pohode vidieť. Teraz je pre softvér spustený softvér ColorOS spoločnosti ColorPOPO, ktorý funguje na systéme Android 8.1. Má Snapdragon 845, osem GB RAM, až 256 GB úložného priestoru. Je to globálne kompatibilné s LTE a má duálnu podporu SIM. Mám tu T-Mobile SIMin a ťahá sem signál LTE tu v New Yorku, takže to funguje tu v USA, čo je celkom v pohode vidieť. Teraz je pre softvér spustený softvér ColorOS spoločnosti ColorPOPO, ktorý funguje na systéme Android 8.1.

softvér

V podstate to vyzerá ako kombinácia softvéru pre iOS a Samsung pre Android. Nie je to najkrajší Androidsoftware, aký som kedy videl, určite to nevyzerá ako Pixel, ale nie je to ani najhoršie, a pravdepodobne by ste si naň mohli zvyknúť celkom rýchlo, a zdá sa, že obsahuje všetky hlavné funkcie, ktoré sa snažili dosiahnuť. v telefóne s Androidom. Dokonca aj vrátane systému GestureNavigation, čo je celkom v pohode. Teraz ďalšie hardvérové ​​funkcie. Má veľkú 3700 miliampónovú batériu a má rýchle nabíjanie OPO VOOC, čo je v podstate to isté ako nabíjanie OnePlus, takže sa môže skutočne rýchlo nabiť drôtom, ale tu nie je žiadne bezdrôtové nabíjanie. Čo budeš robiť? Ďalšou veľkou vecou, ​​ktorá to odmieta, je to, že neexistuje žiadny konektor pre slúchadlá, čo v roku 2018 nie je veľkým prekvapením, ale je to „ Je to nešťastné, všetko toto inžinierstvo a nemohli doň zapojiť konektor pre slúchadlá. Teraz OPPO tvrdí, že to prinesú do Severnej Ameriky. Ceny sú stále trochu vo vzduchu, aspoň tu v USA, ale hovoria, že to bude cena iných veľkých smartfónov od spoločností Samsung a LG, takže by som si to pravdepodobne všimol pod 700 dolárov. A čo je ešte zaujímavejšie, predajú ho s dopravcom, alebo aspoň tak tvrdia. Zatiaľ o tom nemáme žiadne informácie, takže musíte zostať naladení, ale to by malo byť celkom zaujímavé. Je to budúcnosť inteligentných telefónov? Neviem, myslím, že je to naozaj zaujímavé. Poskytuje mi veľa obrazovky, bez veľkého rámu a je to zaujímavý kompromis, viete, uistite sa, že má niečo ako predné kamery a senzory a podobné veci, ktoré všetci od smartfónov očakávame. Mám trochu obavy.

koncovka

Nie som si istý, ako na túto vec upozorňujete. Myslím, že by to mohlo zabaliť len bok po boku, naozaj si nemôžete položiť kufrík a čo sa stane, ak ho upustíte alebo pôjdete na pláž a piesok alebo čokoľvek, môže to s tým súvisieť so spoľahlivosťou. Ale inak si myslím, že je to naozaj úhľadné a ja som túži tráviť viac času s nimi a viac si s nimi hrať. Ďalšie informácie o OPPO Find X nájdete v časti theverge.com. Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho kanála YouTube, na youtube.com/theverge a ak ste ho ešte nevideli, máme úplne nový vedecký kanál, vyskúšajte ho. Youtube.com/vergescience.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *